שמריהו יונה

שמי שמריהו יונה, נשוי באושר ואב לבת ובן מקסימים, שבזכותם אני החלטתי שהדרך שלי לעזור לעסקים היא לבנות עבורם נוכחות אינטרנטית מנצחת.

הניצוץ הראשון ביני ובין הרעיון של נוכחות אינטרנטית התחיל לפני 10 שנים, תוך כדי צעידה על חוף הים עם הבת שלי – לילך, שסיפרה לי על שפות תכנות, על פורומים, ועל בניית אתרים. ברגע הראשון כמו כול אבא גאה הרגשתי גאווה וסיפוק מהילדה המוצלחת שלי, כך ככול שדברה יותר, אני נשאבתי יותר לרעיון. ככול שנשאבתי לרעיון כך התאהבתי יותר.

לא הרבה זמן אחרי החלטתי להקים את פאוור מדיה אתרים, חברה להקמת אתרי אינטרנט, בנייה וחיזוק הנוכחות האינטרנטית בכל היבט. עובדי החברה שלנו הם: לילך, המומחית לקודים ותכנות, בן הזוג שלה, ליעד, שעוסק בגרפיקה ובעיצוב אתרים, ואני שאחראי על בנייה וחיזוק הנוכחות האינטרנטית של כל הלקוחות שלנו, שבמובן מסוים, הופכים לחלק מהמשפחה, נשארים ולא עוזבים. חלק מהלקוחות שלנו הגיעו אלינו לאחר שנכוו מספקים שונים בתחום האינטרנט, ואיתנו, הם מקבלים את תחושת הוודאות, הביטחון, הייחודיות והעוצמה שהם צריכים.

עד היום בנינו ביחד מאות אתרים וקידמנו עשרות רבות מהם לדף ראשון בגוגל במילות המפתח הרלוונטיות לתחום העיסוק של הלקוח שלנו.

עבורנו עבודה עם לקוחות היא ברכה ומתנה, לקוח הוא לא קונה, לקונה מוכרים משהוא ואחר כך לא שומעים מימנו ולא רואים אותו. לקוח זה חבר, זה שותף, זה קולגה. עצמאים זה עם מיוחד, כל איש עם סיפור אישי, לכל אחד יש ניסיון אישי, לקח אישי, תובנות לחיים, עצות. מכל לקוח למדתי משהו, אחרי כל פגישה עם לקוח, אני חוזר הביתה ומספר לאישתי,שרה ולילדים, איזה איש מיוחד פגשתי היום, כל אחד והייחוד שלו, והחוכמה היא למצוא את הייחוד הזה, את הגדולה של הלקוח ועם זה להתקדם. וביחד להעצים האחד את השני.

כל הלקוחות שמגיעים אלינו מצטרפים למשפחה ולעולם לא עוזבים. חלק מהלקוחות שלי. היו לקוחות של חברות אחרות ולאחר שהתאכזבו מהן הגיעו אליי.

השירות שלנו כולל בניית אתרים, בניית אתרים סלולריים, שדרוג אתרים לסלולרי, דפי נחיתה, ודפי מכירה, קידום אתרים, בניית נוכחות ברשתות החברתיות: פייסבוק, דפי אוהדים, יוטיוב, גוגל פלוס ויצירת שילוב בין האתר עם הרשתות החברתיות.

העובדה שאנחנו מציעים ללקוחות מגוון גדול של שירותים חוסכת ללקוחות שלנו הרבה כסף שהיו צריכים לשלם לכל מומחה בנפרד, חוסכת לקוחות בזמן כי מראש אנו מטווים ללקוחות את הדרך לבניית נוכחות אינטרנטית מנצחת.
אנחנו מתחייבים לשירות אמין ומקצועי, אנו מאמינים בעסקאות WIN WIN . ההצלחה של הלקוח היא ההצלחה שלנו, ולכן אנחנו נעשה את הכול להצלחת הלקוח שלנו.